המופע של קרטושקס נמצא באוגדן המורים וניתן המחירים מיוחדים!!

הצעה למופעים בבתי ספר

אנסמבל "קרטושקס" מציע לבתי ספר מופעים כיתתיים/שכבתיים, עם אפשרות לליוויי ההורים. המופעים ישלבו סיפורים מהקהל, וכן דיון או תרגילי סדנה, הנותנים טעימה מעבודת האילתור שדורשת רמות גבוהות של: הקשבה, שיתוף פעולה, יצירתיות, יישום מיידי של תובנות, התמודדות עם טעויות, ועוד.

מתוך ניסיוננו הרב בהופעות מול בתי ספר שונים ובפני צוותים חינוכיים מגוונים, ומתוך הבנת המציאות הישראלית העכשווית, זיהינו צורך הממוקד בשיח האנושי. צורך ביצירת אווירה מכילה המאפשרת העלאת תכנים מעולם הילדים, ההורים והמורים.

לפי ראות עינינו, חשיפה של תכנים רגשיים וחווייתיים היא המפתח לקיום שיח שמביא שינוי.

מופעים של אנסמבל "קרטושקס" נותנים מענה לצרכים הנ"ל, ומציבים מראה לצופים באופן אמנותי, משעשע, מפתיע ושונה מטכניקות דידקטיות אחרות הנהוגות במערכת החינוך.

 

נושאים ותכנים למופעים בבתי ספר

אנו מזמינים אתכם לבחור נושא המעסיק אתכם בבית הספר. להלן כמה דוגמאות לנושאים בהם עסקנו במהלך הפעילויות שלנו: 'אלימות', 'שפת גוף', 'גופי הוא ברשותי', 'סמכות', 'מנהיגות ומנהיגים פורצי דרך', 'קבלת האחר' ועוד, ביכולתינו להתאים את המופע לכל נושא שייבחר.

סביב הנושא הנבחר אנו נקיים תחקיר של הצרכים והמצבים הספציפיים בבית הספר, ונרכיב מופע אינטימי ייחודי, לכל קבוצת גיל, ולכל כיתה וכיתה.

 

יתרונות סדרת המופעים בבית הספר

משתתפי המופע, הן הילדים והן המבוגרים ייחוו את הנושא הנבחר כקבוצה אחידה: הם ייזדהו עם הסיפורים שישמעו, ייזהו נקודות מחשבה עבור הנושא הנבחר וייהנו מחווייה תיאטרלית אסטתית משותפת. בסופו של התהליך, כל הילדים, ההורים והמורים בבית הספר יעברו את החוויה. מניסיוננו, מהלך כלל בית ספרי שכזה, מעודד שיח פורה סביב הנושא הנבחר במסגרת הפורמאלית בשיעורים, הדרכות וכדומה, אך יתרה מזאת, מעצם החווייה האמנותית והשונה, שיח זה ממשיך להתגלגל גם במסגרת הביתית, החברתית והאישית.        

 

להמלצות על מופע של "קרטושקס" בתחום החינוכי והטיפולי

 

לסרטון, דוגמה מתוך מופע בבית הספר אגרון, ירושליים

 

לקבלת הצעת מחיר עבור סדרת מופעים/מופע/ סדנה בבית הספר